1 Kreatívne grafické návrhy vypracujeme podľa filozofie a potrieb zákazníka, prípadne ponúkneme Vašu priamu účasť na procese tvorby. Pomôže to skĺbiť Vaše požiadavky s našimi skúsenosťami a tak dospieť k produktu, ktorý naplní Vaše predstavy.


Upravíme prinesené fotografie pre potreby tlače, naskenujeme prinesené fotografické predlohy, vykonáme potrebnú retuš obrazových materiálov aby spĺňali náročné požiadavky na reklamnú tvorbu, poradíme pri zostavovaní reklamných prospektov, zalomíme strany a pripravíme na osvit v osvitovej jednotke na film, prípadne priamo na tlačovú platňu CTP technológiou. Zalomenie a príprava na tlač v programoch ADOBE - Photoshop, Page Maker, In-Design, Illustrator, Acrobat, COREL DRAW.

-vizitky, hlavičkové papiere - oznámenia - svadobné, promočné, absolventské, maturitné - pozvánky, pozdravy, novoročenky, propagačné materiály, vstupenky - letáky, prospekty, plagáty - katalógy, katalógové listy, výročné správy - časopisy, knihy, manuály, príručky, návody - pohľadnice, skladačky, obaly na prospekty - tlačivá na samoprepisovací papier - stolové a nástenné kalendáre, diáre - firemné bloky preforované, lepené, dierovanie - rôzne iné produkty podľa zadania klienta-
1

1

1

1

1

1